Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 27.5.2022 22:32

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 17.11.2013 19:21 
Poissa

Liittynyt: 19.9.2010 20:06
Viestit: 25
Floretin SM-kilpailu miehet 16.11.2013:

1. TOKOLA Paulus OMS Oulu
2. JÄRVELÄ Olli OMS Oulu
3. LAHTINEN Alexander HFM Helsinki
3. SARPOLA Timo TapErä Helsinki
5. MAAPERÄ Juha YM Helsinki
6. TOKOLA Teemu OMS Oulu
7. KERMINEN Antti MM Helsinki
8. RAUDASKOSKI Sakari RM Rovaniemi
9. TIRRI Veikko OMS Oulu
10. TARVAINEN Samuli HFM Helsinki
11. TOKOLA Samuel OMS Oulu
12. SIIRIÄ Simo-Matti YM Helsinki
13. YLÖNEN Tuukka YM Helsinki
14. LAKKASUO Teemu Tapio YM Helsinki
15. BADE Jan UR33 Helsinki
16. TAKALA Roope YM Helsinki
17. KAKKO Kalle Kasperi HFM Helsinki
18. HAARALA Ville YM Helsinki
19. ANDERSSON Hans HFM Helsinki
20. KORHONEN Pekka MM Helsinki
21. TAPONEN Oskari OMS Oulu
22. KESKINIVA Arto PM-BF Porvoo
23. HIRVELÄ Timo OMS Oulu
24. ASPLUND Janne HFM Helsinki
25. HUOVILAINEN Tatu YM Helsinki
26. KUURANTA Markus YM Helsinki
27. RAUDASKOSKI Hannu RM Rovaniemi
28. SAARI Ville YM Helsinki


Floretin SM-kilpailu naiset 16.11.2013:

1. SOMEROJA Marja-Liisa HFM Helsinki
2. TOKOLA Helea OMS Oulu
3. ROUSU Petra OMS Oulu
3. UUSITALO Noora OMS Oulu
5. HAAVISTO Elina KaVe Tampere
6. DEGERMAN Ruusa OMS Oulu
7. TALLROTH-KOCK Lena HFM Helsinki
8. ENRIGHT Irene HFM Helsinki
9. DVORYANCHIKOVA Aleksandra KaVe Tampere
10. ALANKO Reeta YM Helsinki
11. RAUDASKOSKI Outi MM Helsinki
12. TAMMIMIES Tanja OMS Oulu
12. PÄIVÄRINNE Meri YM Helsinki
14. VÄSTI Katja OMS Oulu
15. HIRVELÄ Maria OMS Oulu


Floretin SM-joukkuekisa miehet 17.11.2013:

1 OMS OULU (TOKOLA Teemu, TOKOLA Samuel, TOKOLA Paulus, HIRVELÄ Timo)
2 OMS OULU II (JÄRVELÄ Olli, TIRRI Veikko, TAPONEN Oskari)
3 YM HELSINKI (HAARALA Ville, MAAPERÄ Juha, TAKALA Roope, LAKKASUO Teemu)
4 HFM HELSINKI (ANDERSSON Hans, ASPLUND Janne, TARVAINEN Samuli)
5 TAPERÄ HELSINKI (ARPIAINEN Timo, KORHONEN Aapo, SARPOLA Timo)
6 YM HELSINKI II (HUOVILAINEN Tatu, SAARI Ville, YLÖNEN Tuukka)


Floretin SM-joukkuekisa naiset 17.11.2013:

1 HFM Helsinki (ENRIGHT Irene, KURKI-SUONIO Suvi, SOMEROJA Marja-Liisa, TALLROTH-KOCK Lena)
2 OMS Oulu (TOKOLA Helea, ROUSU Petra, UUSITALO Noora)
3 KAVE Tampere (DVORYANCHIKOVA Aleksandra, LEHTONEN Ritva-Leena, LEHTONEN Suvi, HAAVISTO Elina)
4 OMS Oulu II (TAMMIMIES Tanja, VÄSTI Katja, HIRVELÄ Maria)


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 2 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com