Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 17.6.2021 4:32

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 14.9.2013 17:08 
Poissa

Liittynyt: 20.12.2004 14:52
Viestit: 262
Paikkakunta: Helsinki
Miesten tulokset

1 KOROKNAY-PAL Andras FIN HFM HELSINKI
2 SERGUN Eduard FIN UR33 HELSINKI
3 BADE Dennis FIN UR33 HELSINKI
3 MICKWITZ Valter FIN HABDA HELSINKI
5 VUORINEN Niko FIN HFM HELSINKI
6 LAHTINEN Alexander FIN HFM HELSINKI
7 ANDERSSON Måns SWE FFF STOCKHOLM
8 KYLLÖNEN Markus FIN HABDA HELSINKI
9 ROSENLUND Ville FIN TMÅF TURKU
10 TOKOLA Teemu FIN OMS OULU
11 ROSLANDER Kasper FIN HABDA HELSINKI
12 UUKSULAINEN Heikki FIN ALLEZ JYVÄSKYLÄ
13 BONNER Herman USA
14 LEHTONEN Matias FIN KAVE TAMPERE
15 TOSCANO-WESTMAN Erik SWE FFF STOCKHOLM
16 LYYTINEN Joonas FIN HFM HELSINKI
17 KUKKI lmar FIN UR33 HELSINKI
18 MELLANEN Rasmus FIN TMÅF TURKU
19 FAGELL Maximilian SWE FFF STOCKHOLM
19 PULLI Matti FIN UR33 HELSINKI
21 JACK Thomas FIN HFM HELSINKI
22 GRÄSBECK Gunnar FIN HABDA HELSINKI
23 OJELL Ville FIN KUMI KUOPIO
24 MIETTINEN Sami FIN KUMI KUOPIO
25 POSNOV Alexander RUS SKA-FC ST. PETERSBURG
26 SJÖHOLM Mikko FIN TAPERÄ HELSINKI
27 KAAKINEN Kimmo FIN EM ESPOO
28 ASPLUND Janne FIN HFM HELSINKI
28 HONKASALO Mikko FIN TMÅF TURKU
28 LÖNNBERG OskarFIN EM ESPOO
31 LUUKKANEN Mikko FIN KUMI KUOPIO
32 ANTTILA Santeri FIN TMÅF TURKU
33 KESKINIVA Arto FIN PM-BF PORVOO
34 SAARINEN Ilari FIN SASÄ LAPPEENRANTA
35 KOCK Joachim FIN HFM HELSINKI
36 HÄRELL Jimmy SWE NFK NYKÖPING
37 SALMI Henrik FIN UR33 HELSINKI
38 JÄRÄ Mika FIN KUMI KUOPIO
38 KORHONEN Pekka FIN MM HELSINKI
40 UOTILA Matti FIN OMS OULU
41 ARPIAINEN Timo FIN TAPERÄ HELSINKI
42 VUORINEN Juha FIN HFM HELSINKI
42 JUSLIN Henry FIN PM-BF PORVOO


Naiset tulokset:

1 KOCK Catharina FIN HFM HELSINKI
2 LEHTONEN Suvi FIN KAVE TAMPERE
3 SYVÄLÄ Ilona FIN HABDA HELSINKI
3 TALLROTH-KOCK Lena FIN HFM HELSINKI
5 KELO Sarla FIN EM ESPOO
6 HYVÖNEN Nina FIN TMÅF TURKU
7 LUMME Terhi FIN HFM HELSINKI
8 RUNOLD Vendela SWE FFF STOCKHOLM
9 PENTTINEN Anna-Riikka FIN HFM HELSINKI
9 SALMINEN Anna FIN HABDA HELSINKI
11 LEHTONEN Ritva-Leena FIN KAVE TAMPERE
12 BENGS Eevi FIN HN5O HELSINKI
13 BENGS Dagny FIN HN5O HELSINKI
14 MUSTONEN Selma FIN EM ESPOO
15 SALMINEN Sara FIN HABDA HELSINKI
16 HAUKKOVAARA Rosa FIN HABDA HELSINKI
17 LUOMI Nathalie FIN HFM HELSINKI
18 LAAKSO Elina FIN ALLEZ JYVÄSKYLÄ
19 KASTENSSON Adele SWE FFF STOCKHOLM
20 KOJO Sari FIN PM-BF PORVOO
21 SOMERO Maija FIN HFM HELSINKI
22 LIESOLA Åsa FIN HFM HELSINKI
23 MIETTINEN Johanna FIN KAVE TAMPERE
24 HEINÄMAA Anna FIN HFM HELSINKI
25 ZAKHAROVA Anna RUS SKA-FC ST. PETERSBURG
25 DVORYANCHIKOVA Aleksandra FIN KAVE TAMPERE
27 BERKMAN Noah ISR
28 HAIMI Maija FIN HFM HELSINKI

_________________
terveisin, with best regards
Marja-Liisa Someroja


Ylös
 Profiili  
 
ViestiLähetetty: 18.9.2013 7:47 
Poissa

Liittynyt: 4.1.2005 9:51
Viestit: 2321
Paikkakunta: Espoo
Täydelliset tulokset: http://goo.gl/ZpBP3d


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 2 viestiä ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 8 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com