Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 27.5.2022 21:31

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 5.8.2013 23:25 
Poissa

Liittynyt: 4.1.2005 9:51
Viestit: 2321
Paikkakunta: Espoo
Championnats du Monde Épée Feminine
Budapest 5.8. ja 8.8.2013

Suomen joukkue: Catharina Kock, Michaela Kock, Terhi Lumme ja Anna Salminen

Alkuerät:
Michaela 5/6 --> suoraan karsintacupin toiselle kierrokselle
Catharina 4/6 --> suoraan karsintacupin toiselle kierrokselle
Terhi 2/6 --> karsintacuppiin
Anna 1/6 --> Karsiutui jatkosta

Karsintacup 128:
Terhi - MANSOURI Maya TUN, voitto 15-12

Karsintacup 64:
Catharina - TERAN Alejandra MEX, voitto 15-14
Michaela - RODIC Smiljka SRB, tappio 13-15
Terhi - BELJAJEVA Julia EST, tappio 6-15

64-cup:
Catharina - HURLEY Courtney USA, tappio 9-15

Suomalasiten loppusijoitukset
53. Catharina Kock
67. Michaela Kock
96. Terhi Lumme
128. Anna Salminen
153 os.

Täydelliset tulokset: http://www.engarde-service.com/files/wch2013/wch2013/

LOPPUTULOKSET:

1 BELJAJEVA Julia EST
2 SIVKOVA Anna RUS
3 HEIDEMANN Britta GER
3 SZASZ Emese HUN
5 BRANZA Ana Maria ROU
6 SHIN A Lam KOR
7 NAVARRIA Mara ITA
8 ZVEREVA Yana RUS

9 FIAMINGO Rossella ITA
10 EMBRICH Irina EST
11 HURLEY Courtney USA
12 REMBI Lauren FRA
13 KIRPU Erika EST
14 DI TELLA Isabel ARG
15 GUY Joanna CAN
16 KUUSK Kristina EST

17 BESBES Sarra TUN
18 XU Anqi CHN
19 GEROUDET Tiffany SUI
20 SOZANSKA Monika GER
21 POP Simona ROU
22 REVESZ Julia HUN
23 UDREA Maria ROU
24 ANDRYUSHINA Tatyana RUS
25 JACQUES ANDRE COQUIN Josephine FRA
26 CHOI Eunsook KOR
27 HOLMES Katharine USA
28 KNAPIK Renata POL
29 BARVESTAD Kinka SWE
30 HURLEY Kelley USA
31 POCHKALOVA Anfisa UKR
32 SUN Yiwen CHN

33 CHOI Injeong KOR
34 KOLOBOVA Violetta RUS
35 DUPLITZER Imke GER
36 DEL CARRETTO Bianca ITA
37 PIEKARSKA Magdalena POL
38 MARINUK Avital ISR
39 HOU Yingming CHN
40 ALIBEKOVA Assel KAZ
41 CHANG Chialing TPE
42 FAUTSCH Lis LUX
43 SBARCIA Raluca Cristina ROU
43 STROKA Malgorzata POL
45 LAWRENCE Maya USA
46 CHRISTMANN Beate GER
47 RUBLEVSKA Jelena LAT
48 BEZHURA Dzhoan Feybi UKR
49 LOZANO OLARTE Laskmi Natalia COL
50 SAMUELSSON Emma SWE
51 QUONDAMCARLO Francesca ITA
52 SHIMOOKAWA Ayaka JPN

53 KOCK Catharina FIN

54 PANTELYEYEVA Kseniya UKR
55 MARTINEZ Dayana VEN
56 KRYVYTSKA Olena UKR
57 CHOI Hyojoo KOR
58 YUNUSBAYEVA Jamilya KAZ
59 BRAVO ARANGUIZ Caterin CHI
60 RODIC Smiljka SRB
61 VAN ERVEN GARCIA Saskia Loretta COL
62 GARS Sanne SWE
63 LUO Xiaojuan CHN
64 BERGDAHL Johanna SWE

65 HALLS Joanna AUS
65 KRIEGER Angela SUI

67 KOCK Michaela FIN

68 LAWRENCE Corinna GBR
69 CHRISTOU Jeanne GRE
70 KOMAROV Alona ISR
71 GUILHON Cleia BRA
72 MARTINEZ Maria VEN
73 BUDAI Dorina HUN
74 CANDASSAMY Marie Florence FRA
75 SIDIROPOULOU-CHRISTODOULOU Niki-Katerina GRE
76 STAEHLI Laura SUI
77 ZIYAEVA Gulymira UZB
78 TERAN Alejandra MEX
79 ZAKHAROVA Yanina KAZ
80 DOUBOVA Dominika CZE
81 CARAN Romana SRB
82 TANNOUS Dominique LIB
83 RUDKOVSKA Alexis D. Anna CAN
84 BEREZA Malgorzata POL
85 BARANIKOVA Dagmar SVK
85 GUNAC Gokce TUR
85 YEUNG Chui Ling HKG
88 JEZA Eva SLO
89 BALAGANSKAYA Ulyana KAZ
90 COSTA Rayssa BRA
91 JIMENEZ LUNA Jesica PAN
92 OLEXOVA Martina CZE
93 CARFOOT Tamryn RSA
94 ANTAL Edina HUN
95 MAHDY Ayah EGY

96 LUMME Terhi FIN

97 MANSOURI Maya TUN
98 YEPES MOLINA Dirley Janineth CRC
99 OHASHI Rie JPN
100 CHU Ka Mong HKG
100 MORIOKA Miho JPN
102 MACFARLANE Sarah AUS
103 HSU Jo-Ting TPE
104 LONDON Ana ISR
105 LIM Victoria Ann Xiu Yan SIN
106 TAL Nickol ISR
107 ABDURAHMONOVA Albina UZB
108 MALLO Auriane FRA
109 DOUBOVA Daniela CZE
110 DANTAS Bianca BRA
111 BRUNNER Pauline SUI
112 BARRETT Juliana RSA
113 BENDIXEN Julie DEN
114 KLONARIDES Daniella RSA
115 SHER Diana AUS
116 AVENA Alexandra MEX
117 KLAFSTAD Pia NOR
118 DOGAN Reha TUR
119 LUGO Eliana VEN
119 JEVREMOVIC Alksandra SRB
121 CHIUCHICH Andrea Cristina ARG
122 TSENG Hsin Hui TPE
123 CHENG Yuk Han Bjork HKG
124 HALLS Evelyn AUS
125 HERMINIO Ines POR
126 SIMEAO Amanda BRA
127 PASHALIDOU Eleni GRE

128 SALMINEN Anna FIN

129 ASSI Lizzie VEN
129 MELBYE Ann Karin SIN
129 LACAS-WARRICK Vanessa CAN
132 CHEUNG Suet Yi HKG
133 TRPIN Nusa SLO
134 SIMEONOVA Desislava BUL
134 KHAKIMOVA Malika UZB
136 ILIC Danijela SRB
137 MARK-LARKIN Brittany CAN
137 DELGADO GUERRA Ana Irene PAN
139 NAKANO Saki JPN
140 BATKHUU Tsolmon MGL
141 PECHOVOVA Michala CZE
142 ERDENEBAATAR Orkhon MGL
143 ILIJASEV Roberta CRO
144 BAATARCHULUUN Gerelmaa MGL
145 ESPINOSA Talia MEX
146 HOETOFT Jannie DEN
147 LIM Cheryl SIN
148 ABDURAHMANOVA Gulynaz UZB
149 TOBIAS Simona SLO
150 ACHILOVA Jennet TKM
150 DONSLUND Maria Norgil DEN
152 KORES Gaja SLO
153 BAKAEVA Oxana TJK


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 1 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com