Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 6.12.2019 21:17

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 10.2.2013 19:41 
Poissa

Liittynyt: 20.12.2004 14:52
Viestit: 262
Paikkakunta: Helsinki
KALPA
TYTÖT JA POJAT ALLE 9 V
1 PAHKALA Peik FIN EM ESPOO
2 LYYTINEN Eelis FIN HFM HELSINKI
3 ALA-HONKOLA Juho FIN HFM HELSINKI
3 KIVILAHTI Jetro FIN HFM HELSINKI
5 SATO Emil FIN HFM HELSINKI
6 ALA-HONKOLA Urho FIN HFM HELSINKI

TYTÖT JA POJAT ALLE 11 V
1 HEINÄMAA Akseli FIN HFM HELSINKI
2 KOJO Ville-Valtteri FIN PM-BF PORVOO
3 GUROV Kirill RUS FC SANKT PETERSBURG
3 PIRHONEN Petri FIN EM ESPOO
5 BECKER Josephina FIN KAVE TAMPERE
6 PAHKALA Pyry FIN EM ESPOO
7 RANTANEN Joona FIN EM ESPOO
8 KUHTA Marko FIN EM ESPOO
9 SPIRIN Maksim RUS FC SANKT PETERSBURG
10 TERHO Liisa FIN KAVE TAMPERE
11 ISOKANGAS Ali FIN HFM HELSINKI
12 MARILA Ilmari FIN HFM HELSINKI
13 MÄKITALO Meeri FIN HFM HELSINKI
14 KILJUNEN Christian FIN SASÄ
14 SIHVOLA Matilda FIN HFM HELSINKI
16 KIVILAHTI Veeti FIN HFM HELSINKI

TYTÖT JA POJAT ALLE 13 v
1 SPIRIN Mikhail RUS FC SANKT PETERSBURG
2 FOGDE Julia FIN EM ESPOO
3 ISCHENKO Danill RUS FC SANKT PETERSBURG
3 JAAKKOLA Outi FIN EM ESPOO
5 IVANOVA Maria RUS START
6 STORM Noa FIN HFM HELSINKI
7 PETROV Alexey RUS FC SANKT PETERSBURG
8 HEINÄMAA Akseli FIN HFM HELSINKI
9 DUBININ Alexander RUS FC SANKT PETERSBURG
10 SPIRIN Maksim RUS FC SANKT PETERSBURG
11 WÄLLÄRI Max FIN KAVE TAMPERE
12 NUUTINEN Anna FIN HFM HELSINKI
13 NUUTINEN Lari FIN KAVE TAMPERE
14 GUROV Kirill RUS FC SANKT PETERSBURG
14 LATVANEN Reko FIN HFM HELSINKI
16 TERHO Liisa FIN KAVE TAMPERE
17 SKOGSTER Amos FIN EM ESPOO
18 RITAKALLIO Rilla FIN TMÅF TURKU
19 BECKER Josephina FIN KAVE TAMPERE
20 EARL Jack FIN HABDA HELSINKI
21 KOJO Ville-Valtteri FIN PM-BF PORVOO
22 AFANASIEVA Olga RUS FC SANKT PETERSBURG
23 HALIKOV Rahim RUS FC SANKT PETERSBURG
24 JOHANSSON Simon FIN PM-BF PORVOO

TYTÖT alle 15 v
1 MIKKILÄ Inka FIN TMÅF TURKU
2 IVANOVA Maria RUS START PETERSBURG
3 SUNDQUIST Linn FIN EM ESPOO
3 VUORINEN Anna FIN HFM HELSINKI
5 FOGDE Julia FIN EM ESPOO
6 KIVIMÄKI Eeva FIN EM ESPOO
7 UKKONEN Enni FIN EM ESPOO
8 TAMMISTO Pihla FIN HFM HELSINKI

POJAT alle 15 v
1 KOCK Joachim FIN HFM HELSINKI
2 SAAVALAINEN Ellis FIN EM ESPOO
3 KILJANDER Oskar FIN TMÅF TURKU
3 TIHANE Jüri FIN EM ESPOO
5 SPIRIN Mikhail RUS FC SANKT PETERSBURG
6 MIKKILÄ Max FIN TMÅF TURKU
7 HÄMÄLÄINEN Roni FIN PM-BF PORVOO
8 TAURIAINEN Topias FIN EM ESPOO
9 KOIVUNEN Joonas FIN TMÅF TURKU
10 SKOGSTER Moritz FIN EM ESPOO
11 SAVELAINEN Joonas FIN EM ESPOO
12 VARAMA Moritz FIN EM ESPOO
13 KANNOSTO Ossi FIN HFM HELSINKI
14 TERHO Jussi FIN KAVE TAMPERE
15 DUBININ Alexander RUS FC SANKT PETERSBURG
16 PETROV Alexey RUS FC SANKT PETERSBURG
17 WÄLLÄRI Max FIN KAVE TAMPERE
18 ISCHENKO Daniil RUS FC SANKT PETERSBURG
19 HALIKOV Rahim RUS FC SANKT PETERSBURG
20 MUHONEN Ilkka FIN KAVE TAMPERE

_________________
terveisin, with best regards
Marja-Liisa Someroja


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 3 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com