Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 4.12.2020 7:27

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 12.6.2011 22:23 
Poissa

Liittynyt: 8.10.2007 1:00
Viestit: 30
Paikkakunta: Oulu
Henkilökohtainen kalpa

Sijoitus Nimi Seura
1. Teemu Tokola, Oulun Miekkailuseura
2. Paulus Tokola, Oulun Miekkailuseura
3. Matias Lehtonen, Kalpaveljet
3. Taneli Rautala, Espoon Miekkailijat
5. Juha Lumijärvi, Oulun Miekkailuseura
6. Anni Herranen, Rovaniemen Miekkailijat
7. Teemu Korhonen, Oulun Miekkailuseura
8. Leila Suvantola, Pyhän Olavin Miekkailijat
9. Juha Vuorinen, Helsingin Miekkalijat
10. Antte Hietaharju, Oulun Miekkailuseura
11. Leo Pekkala, Rovaniemen Miekkailijat
12. Markku Lempinen, Espoon Miekkailijat
13. Katri Pirhonen, Pyhän Olavin Miekkailijat
14. Reeta Alanko, Oulun Miekkailuseura
15. Pekka Tokola, Oulun Miekkailuseura
16. Vesa Bergman, Rovaniemen Miekkailijat
17. Sanni Seppälä, Helsingin Miekkalijat
18. Hans Andersson, Helsingin Miekkalijat
19. Timo Hirvelä, Oulun Miekkailuseura
20. Elina Laakso, Allez
21. Risto Degerman, Oulun Miekkailuseura
22. Ritva-Leena Lehtonen, Kalpaveljet
23. Katja Västi, Oulun Miekkailuseura
24. Sai Väyrynen, Rovaniemen Miekkailijat
25. Anna-Maria Raudaskoski, Oulun Miekkailuseura
26. Hanne Hämäläinen, Pyhän Olavin Miekkailijat
27. Sari Männikkö, Oulun Miekkailuseura

Joukkuekalpa

Sijoitus Joukkue
1. Reeta Alanko, Elina Laakso, Paulus Tokola
2. Risto Degerman, Timo Hirvelä, Teemu Tokola
3. Ritva-Leena Lehtonen, Katri Pirhonen, Taneli Rautala
4. Hans Andersson, Juha Lumijärvi, Katja Västi
5. Vesa Bergman, Matias Lehtonen, Markku Lempinen
6. Hanne Hämäläinen, Antte Hietaharju, Teemu Korhonen
7. Sari Männikkö, Leila Suvantola, Juha Vuorinen
8. Anni Herranen, Anna-Maria Raudaskoski, Sanni Seppälä


Henkilökohtainen floretti

Sijoitus Nimi Seura
1. Teemu Tokola, Oulun Miekkailuseura
2. Paulus Tokola, Oulun Miekkailuseura
3. Teemu Korhonen, Oulun Miekkailuseura
3. Juha Lumijärvi, Oulun Miekkailuseura
5. Helea Tokola, Oulun Miekkailuseura
6. Lauri Hirvelä, Oulun Miekkailuseura
7. Leo Pekkala, Rovaniemen Miekkailijat
8. Samuel Tokola, Oulun Miekkailuseura
9. Anna Leppävuori, Oulun Miekkailuseura
10. Sai Väyrynen, Rovaniemen Miekkailijat
11. Anna Santaholma, Ylioppilasmiekkailijat
12. Petra Rousu, Oulun Miekkailuseura
13. Katja Västi, Oulun Miekkailuseura
14. Anni Herranen, Rovaniemen Miekkailijat
15. Outi Raudaskoski, Rovaniemen Miekkailijat
16. Tarja Bergman, Rovaniemen Miekkailijat
17. Anna-Maria Raudaskoski, Oulun Miekkailuseura
18. Petteri Leiviskä, Ylioppilasmiekkailijat
19. Olli Järvelä, Oulun Miekkailuseura
20. Risto Degerman, Oulun Miekkailuseura
21. Vesa Bergman, Rovaniemen Miekkailijat
22. Timo Hirvelä, Oulun Miekkailuseura
23. Veikko Tirri, Oulun Miekkailuseura
24. Anttu Herva, Oulun Miekkailuseura
25. Sanni Seppälä, Helsingin Miekkalijat

Joukkuefloretti

1. Juha Lumijärvi, Tarja Bergman, Olli Järvelä
2. Petteri Leiviskä, Timo Hirvelä, Samuel Tokola
3. Anna-Maria Raudaskoski, Anttu Herva, Anna Santaholma
4. Katja Västi, Petra Rousu, Sanni Seppälä
5. Vesa Bergman, Helea Tokola, Outi Raudaskoski
6. Anni Herranen, Veikko Tirri, Anna Leppävuori


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 7 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com