Suomen Miekkailu- ja 5-otteluliitto

Finlands Fäkt- och 5-kampsförbund - Finnish Fencing and Pentathlon Association
Tänään on 4.12.2020 8:33

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]




Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 
Kirjoittaja Viesti
ViestiLähetetty: 25.4.2010 15:43 
Poissa

Liittynyt: 3.1.2005 17:57
Viestit: 9
Paikkakunta: Jyväskylä
Miehet

1. Mikko Honkasalo, Ilmavoimat, 30 voittoa
2. Herman Bonner, Allez, 29
3. Sami Partti, Allez, 28
4. Jan Bade, HN5O, 25
5. Joonatan Pihlainen PM-BF, 23
6. Sami Miettinen, KuMi, 23
7. Heikki Uuksulainen, Allez, 22
8. Markku Lahtivirta, KaVe, 22
9. Matti Ikäläinen, KaVe, 22
10. Alexander Posnov, Club-SKA-FC, 21
11. Anssi Harjula, Allez, 21
12. Teemu Elonen, Ilmavoimat, 20
13. Pekka Korhonen, Miekka-Miehet, 19
14. Tommi Pitenius, Allez, 19
15. Janne Asplund, HN5O, 18
16. Matti Nykyri, Ilmavoimat, 18
17. Henry Juslin, PM-BF, 18
18. Arimo Kerkelä, SaSä, 17,
19. Juha Parviainen, KuMi, 17
20. Roope Ruusunen, KAVE, 17
21. Jarmo Ranto, KaVe
22. Ilkka Seppänen, SaSä, 16
23. Aarne Rissanen, Allez, 16
24. Ilari Saarinen, SaSä, 15
25. Matias Heikkari, KaVe, 15
26. Mikko Luukkanen, Ilmavoimat, 14
27. Antti Kares, KuMi, 13
28. Jussi Kolehmainen, KaVe,13
29. Markku Vihersalo, Ilmavoimat, 12
30. Ilari Hagelberg, KyMi, 12
31. Lee Kasemets, KaVe, 9
32. Mika Järä, Ilmavoimat, 9
33. Antte Hietaharju, OMS, 7
34. Mohammed Dajani, KyMi, 7
35. Jukka Leino, KyMi 5
36. Ville Tynkkynen, KyMi, 4.

Miesten joukkuekilpailu

1. Allez 2, 8 joukkuevoittoa, (Tommi Pitenius, Sami Partti, Aarne Rissanen)
2. Ilmavoimat 1, 8, (Mikko Honkasalo, Teemu Elonen, Markku Vihersalo)
3. Allez 1, 7, (Herman Bonner, Heikki Uuksulainen, Anssi Harjula)
4. Mix, 7, (Jan Bade, Janne Asplund, Pekka Korhonen)
5. KaVe2, 5, (Jussi Kolehmainen, Markku Lainevirta, Markku Ranto)
6. SaSä, 4, (Arimo Kerkelä, Ilari Saarinen, Ilkka Seppänen)
7. KuMi, 2, (Juha Parviainen, Sami Miettinen, Antti Kares)
8. KaVe1, 2, (Matti Ikäläinen, Matias Heikkari, Lee Kasemets)
9. Ilmavoimat 2, 1, (Matti Nykyri, Mika Järä, Mikko Luukkanen)
10. KyMi, 1, (Ilari Hagelberg, Mohammed Dajani, Ville Tynkkynen).


Naiset

1. Nina Hyvönen, TMÅF 14 voittoa
2 . Anni Herranen, RM 14
3. Anna Zakharova, OMS 11
4. Laura Salminen, HN5O 11
5. Saara-Maija Kojo, PM-BF 11
6. Leila Suvantola, Pyhän Olavin Miekkailijat 2 10
7. Meri-Maaria Eloranta, EM 9
8 . Verna Mustonen , EM 9
9 . Katri Yli-Kovero, EM 9
10. Sai Väyrynen , RM 3 9
11. Elvira Aaltonen, PM-BF 8
12. Sari Kojo, PM-BF 7
13. Leena Kauranen, SaSä 6
14. Seija Polkko, Allez 5
15. Tuula Hietaharju, OMS 5
16. Katri Pirhonen , Pyhän Olavin Miekkailijat 4
17. Joanna Muukkonen , KAVE 3
18. Sari Männikkö, OMS 2

Naisten joukkuekilpailu

1 . MIX 3 (Anni Herranen, Sai Väyrynen, Nina Hyvönen)
2. PM-BF (Elvira Aaltonen, Saara-Maija Kojo, Sari Kojo)
3. MIX 2 (Katri Pirhonen, Leila Suvantola, Leena Kauranen)
4. EM (Meri-Maria Eloranta, Verna Mustonen, Katri Yli-Kovero)
5. OMS/MIX (Sari Männikkö, Tuula Hietaharju, Anna Zakharova)
6. MIX 1 (Laura Salminen, Johanna Muukkonen, Seija Polkko)


Ylös
 Profiili  
 
Näytä viestit ajalta:  Järjestä  
Aloita uusi ketju Vastaa viestiin  [ 1 viesti ] 

Kaikki ajat ovat UTC + 2 tuntia [ DST ]


Paikallaolijat

Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 9 vierailijaa


Et voi kirjoittaa uusia viestejä
Et voi vastata viestiketjuihin
Et voi muokata omia viestejäsi
Et voi poistaa omia viestejäsi
Et voi lähettää liitetiedostoja.

Etsi tätä:
Hyppää:  
cron
Keskustelufoorumin moottorina toimii phpBB® Forum Software © phpBB Group
Käännös, Lurttinen, www.phpbbsuomi.com